Dlaczego my?

Misja Biura Rachunkowego TaxCare24.pl w RzeszowieMisją TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie jest zapewnienie każdemu naszemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Cel ten realizujemy poprzez szeroką gamę usług księgowych, popartych globalnymi zasobami wiedzy i najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Przedkłada się to na pełny profesjonalizm w obsłudze Klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie.

Naszym Klientom oferujemy rozliczenia z Urzędem Skarbowym, Urzędem Celnym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego. Udzielimy kompleksowej pomocy w uzyskaniu dotacji ze środków unijnych oraz kredytów bankowych na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Idąc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, stale poszerzamy listę oferowanych przez nas usług. Przykładowo jako nieliczni w Rzeszowie prowadzimy e-księgowość. Nasi Klienci mają stały dostęp przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie, do swoich ewidencji i ksiąg podatkowych.

Jeżeli kontrole prowadzone w Twojej Firmie są dla Państwa stresujące i uciążliwe, wystarczyy zlecić nam prowadzenie dokumentacji księgowej i udzielić nam pełnomocnictwa. Kontrolę będą się wtedy odbywać w siedzibie naszego biura i to my na podstawie udzielonego pełnomocnictwa będziemy Państwa reprezentować przed wskazanymi w pełnomocnictwie organami kontroli, np. kontrolą podatkową z Urzędu Skarbowego, kontrolą skarbową z UKS, kontrolami z ZUS, Inspekcji Pracy, itd.

TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie współpracę z Klientem opiera na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb Klientów, proponując profesjonalne i właściwe rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta, nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi.

Nasza Kadra na bieżąco monitoruje zmiany w prawie, by sprostać wymaganiom naszych Klientów!

TaxCare24.pl w skrócie

  • US
  • UC
  • ZUS
  • PIP
  • BANK

Kompleksowo doradzamy naszym Klientom w sprawach podatkowych, prowadzimy wszystkie ewidencje księgowe oraz sporządzamy dla właściwego Urzędu Skarbowego niezbędne deklaracje podatkowe.

W ramach współpracy prowadzimy naszym Klientom dokumentację dotyczącą podatku akcyzowego oraz sporządzamy wymagane przez Urząd Celny ewidencje i deklaracje.

W Państwa imieniu sporządzamy, wymaganą prawem, dokumentację zgłoszeniową i rozliczeniową z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasze usługi obejmują również doradztwo i prowadzenie kompletnej dokumentacji wynikającej z prawa pracy, w tym wstępne i okresowe szkolenia BHP.

Przygotowujemy dla naszych Klientów wnioski kredytowe oraz służymy pomocą w wyborze partnera kredytowego i najbardziej optymalnej formy finansowania działalności gospodarczej.Copyright © TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie