Dlaczego my?

Misja Biura Rachunkowego TaxCare24.pl w RzeszowieMisją TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie jest zapewnienie każdemu naszemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Cel ten realizujemy poprzez szeroką gamę usług księgowych, popartych globalnymi zasobami wiedzy i najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Przedkłada się to na pełny profesjonalizm w obsłudze Klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie.

Naszym Klientom oferujemy rozliczenia z Urzędem Skarbowym, Urzędem Celnym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego. Udzielimy kompleksowej pomocy w uzyskaniu dotacji ze środków unijnych oraz kredytów bankowych na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Idąc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, stale poszerzamy listę oferowanych przez nas usług. Przykładowo jako nieliczni w Rzeszowie prowadzimy e-księgowość. Nasi Klienci mają stały dostęp przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie, do swoich ewidencji i ksiąg podatkowych.

Jeżeli kontrole prowadzone w Twojej Firmie są dla Państwa stresujące i uciążliwe, wystarczyy zlecić nam prowadzenie dokumentacji księgowej i udzielić nam pełnomocnictwa. Kontrolę będą się wtedy odbywać w siedzibie naszego biura i to my na podstawie udzielonego pełnomocnictwa będziemy Państwa reprezentować przed wskazanymi w pełnomocnictwie organami kontroli, np. kontrolą podatkową z Urzędu Skarbowego, kontrolą skarbową z UKS, kontrolami z ZUS, Inspekcji Pracy, itd.

TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie współpracę z Klientem opiera na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb Klientów, proponując profesjonalne i właściwe rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta, nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi.

Tylko profesjonalny doradca podatkowy jest gwarancją bezpieczeństwa Twojej Firmy!

TaxCare24.pl w skrócie

  • US
  • UC
  • ZUS
  • PIP
  • BANK

Kompleksowo doradzamy naszym Klientom w sprawach podatkowych, prowadzimy wszystkie ewidencje księgowe oraz sporządzamy dla właściwego Urzędu Skarbowego niezbędne deklaracje podatkowe.

W ramach współpracy prowadzimy naszym Klientom dokumentację dotyczącą podatku akcyzowego oraz sporządzamy wymagane przez Urząd Celny ewidencje i deklaracje.

W Państwa imieniu sporządzamy, wymaganą prawem, dokumentację zgłoszeniową i rozliczeniową z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasze usługi obejmują również doradztwo i prowadzenie kompletnej dokumentacji wynikającej z prawa pracy, w tym wstępne i okresowe szkolenia BHP.

Przygotowujemy dla naszych Klientów wnioski kredytowe oraz służymy pomocą w wyborze partnera kredytowego i najbardziej optymalnej formy finansowania działalności gospodarczej.Copyright © TaxCare24.pl - Biuro Rachunkowe Doradca w Rzeszowie